fbpx

Lohusa Doulası

Bebeğini beslerken, ilişkini de beslemeye hazır mısın?


Bebeğinizin doğması size büyük sevinç ve heyecan getirebilir. Bununla beraber gelin bedeninizde neler oluyor ona da bakalım.

Bebeğinizle birlikte plasenta da doğduktan sonra, bedeninizdeki tüm hamilelik hormonları çekilir ve lohusalık hormonları devreye girer. Bu büyük hormonal değişiklikleri ile beraber vücudunuz da bir toparlanma ve kapanma sürecine girer. Ve bu dönemi kucağınızda sorumluluğunu aldığınız bir insan yavrusunun olması, sizde gerginlik, şaşkınlık, panik ve çaresizlik duygularını yaşatabilir.

Bebeğinizin dünyaya gelmesi ile birlikte ailede yeni görevler, ilişkilerin yeniden tanımlanması durumları da söz konusudur. Bütün bu değişiklik ve yoğunluk arasında annenin sadece bebeğinize ve kendinize odaklanabilmesi çok zor olabilir. Lohusalığınızı önceden planlamak ve bu dönemde bir lohusa doulası ile çalışarak, profesyonel destek almak hayatınızı kolaylaştırır. Böylece siz de sadece bebeğinize odaklanabilirsiniz.


Lohusalık döneminde sizlerin neler beklediğini hamile iken tahmin edebilirsiniz ve çıkabilecek sorunları önceden eşinizle görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bebeğinizin hayatınıza girmesi ile birlikte ilişkiniz de dönüşüm yaşar. Bu dönüşümün farkında olup, ilişkinizi nasıl besleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yeni bir bebek doğduğunda yeni bir anne ve yeni bir bebek de doğar. Yeni anne ve babanın ise şefkatli bir rehbere en çok lohusalık döneminde ihtiyacı vardır. Sizi şefkatle dinleyen profesyonel bir arkadaş edinirsiniz.

Yeni doğan bir bebeğe bakmak çoğu zaman hem psikolojik hem de fizyolojik olarak yorucudur. Lohusa Doulası anne adayına şefkatli ve yumuşak bir masaj yaparak hem ruhunu hem de bedenini dinlendirebilir.

Bebeğinizin bakımı konusunda profesyonel bir destek alabilir, hatta ilk banyosunu beraber yaptırabilirsiniz.

Lohusa Doulası Hizmeti için şimdi online seçeneği de mevcut!

Lohusa Doulası hizmeti ile ilgili hemen bir ücretsiz ön görüşme talep edin! Ücretsiz ön görüşme talebi için, tıklayınız.

Daha detaylı bilgi için 0506 594 4427 numaralı telefondan ya da aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

people, man, adult


Unutmayın, bebeğinize bırakabileceğiniz en büyük miras: Doğum ve Lohusalık Hikayenizdir!Eskişehir Pozitif Doğum, Doğum ve Lohusa Hizmetleri

Uluönder Mahallesi, Şehit Abdülkadir Fidan sokak 17/6, Tepebaşı/Eskişehir

0506 594 44 27

info@eskisehirpozitifdogum.com